MENU
Головна » 2016 » Квітень » 4 » Першість з настільного тенісу між школярами ЗОШ І-ІІІ ст.
20:07
Першість з настільного тенісу між школярами ЗОШ І-ІІІ ст.

1 квітня  2016 року, в  спортивному залі  Монастириської   ЗОШ, відбулися  районні  змагання з настільного тенісу  серед школярів  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. в залік ХХ спортивних ігор Монастириського району.

На змагання прибуло шість    команд: Монастириської, Ковалівської, Задарівської, Висоцької, Устя – Зеленської , Горожанської  ЗОШ    у складі  12 юнаків та 12 дівчат ( за форматом 2+2)  – усі вони переможці    шкільних змагань. Також, в особистому заліку,  поза конкурсом, взяли участь у змаганнях Дискурський Володимир та Паньків Тарас.   Поєдинки проводились за коловою системою.

Серед юнаків перемогу здобули Кріль Василь, Кріль Олег – Горожанська ЗОШ

(вчитель Предко З.А.),друге місце посіли Лашта Дмитро, Духніч Микола з Висоцької ЗОШ ( вчитель Дудас О.М.),третіми були школярі з Ковалівської ЗОШ  - Капеняк Роман, Бурило Микола ( вчитель Іроденко М.Д.).

Серед дівчат перше місце - за висоцькими юними  тенісистками у складі:  Барановської Ірини, Пули Юлії  (вчитель Дудас О.М.), другими були: Леник Тетяна, Вітовська Галина – Горожанська ЗОШ (вчитель Предко З.А.), третє місце зайняли  школярками  з Монастириської ЗОШ – Грабар Ірина, Чаплінська Вікторя  (вчитель Дуда М.І.)

У командному заліку, за сумою результатів юнаків та дівчат, перше місце зайняла команда Горожанської ЗОШ ( вчитель Предко З.А.), срібні нагороди  у команди  юних тенісисток з Висоцької ЗОШ  (вчитель Дудас О.М.), бронзу виборола команда Ковалівської ЗОШ ( вчитель  Іроденко М.Д.)

Переможець та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти.

Команда Горожанської ЗОШ  І-ІІІ стуненів захищатиме честь району на обласному етапі змагань з настільного тенісу.

Переглядів: 710 | Додав: mannam | Рейтинг: 5.0/1