Головна » 2016 » Січень » 29 » Положення про турнір
18:09
Положення про турнір

ПОЛОЖЕННЯ

про традиційний зимовий турнір з міні-футболу на призи часопису «Вісті Придністров’я» пам’яті Богдана Дзьоби та  Богдана Дичка:

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

- активізація масової фізкультурно-оздоровчої роботи в районі;

- популяризація міні-футболу;

-  данина пам’яті засновника турніру Богдана Дзьоби та Богдана Дичка.

2. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться в січні-лютому 2016 року на спортивному майданчику Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів в м. Монастириська  згідно календаря змагань, що додається.Місце проведення турніру визначається за рішенням представників команд. Організатори змагань не несуть відповідальності за стан спортивного майданчика.

3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ. Учасники змагань.

В змаганнях приймають участь аматорські команди району. Склад команди – 10 учасників та 1 представник. Заявляти дозволяється жителів району або тих, що народилися чи працює  на його території незалежно від місця теперішньої реєстрації проживання.

Заявка обов’язково повинна бути завіреною лікарем.

Разом з заявкою учасники обов’язково подають Оргкомітету турнірний внесок в розмірі 300 /триста/ гривень.

4. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Система  змагань визначена Оргкомітетом. Команди учасниці поділені на 3 /три/ групи по чотири команди в кожній з них. Змагання у групах проводиться за коловою системою. За перемогу команді нараховується 3 очки, нічию – 1 очко, поразку – 0 очок.

У фінальну частину змагань виходять команди зайнявші перші місця у своїх групах. При рівності очок у 2-х і більше команд місця визначаються:

1) по результату особистих зустрічей;

2) по кращій різниці забитих і пропущених м’ячів в іграх між ними;

3) по більшій кількості виграшів;

4) по кращій різниці забитих і пропущених м’ячів в усіх матчах;

5) по жеребу.

Фінальна частина проводиться за коловою системою.

За участь в грі незаявленого гравця, при умові опротестування матчу, чи участі в грі дискваліфікованого гравця – винній команді зараховується поразка – 0 : 3. Такий же результат зараховується команді, яка зірвала проведення матчу. Не приймаються до розгляду протести, подані пізніше, ніж за 24 години по завершення гри.

Ігри проводяться згідно діючих правил змагань з міні-футболу. Тривалість гри – 2 тайми по 15 хвилин з 5-хвилинною перервою між ними.