MENU
Головна » 2018 » Квітень » 29 » Баскетболісти Монастириської ДЮСШ - чемпіони області.
16:18
Баскетболісти Монастириської ДЮСШ - чемпіони області.

Вихованці відділення баскетболу Монастириської ДЮСШ, під керівництвом тренера І.Р. Расевича, стали чемпіонами дитячо – юнацької баскетбольної ліги Тернопільщини сезону 2017- 18 р. серед ДЮСШ.

28 квітня в Тернополі відбувся фінальний тур ДЮБЛ. Впродовж року вісім команд спортивних шкіл області, а саме: Зборова, Збаража, Лановець, Монастириська, Бучача, Тернополя, Гусятина, Чорткова, боролись за чемпіонське звання. Змагання проводились за коловою системою у декілька турів. Перед останнім туром юні монастирські баскетболісти здобули шість перемог поспіль, з таким же результатом до фінального туру підійшла і команда ДЮСШ Зборова. Отже, доля золотих нагород вирішувалась у останньому, четвертому турі, очним двобоєм цих двох команд. Вже з перших хвилин поєдинку монастирищани перехопили ініціативу та утримували лідерство до фінального свистка, здобувши в кінцевому переконливу перемогу з рахунком 32 - 21, завоювали золоті нагороди турніту, срібло у баскетболістів зі Зборова, бронза у вихованців Чортківської ДЮСШ.

Переможці змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами, призери – медалями та грамотами.

Чемпіонське звання виборювали : Костьов'ят  Олег, Тиліщак Володимир, Федорчук Анатолій, Расевич Роман, Винницький Богдан, Гнаткович Богдан, Антіпов Ігор, Худьо Назарій, Підвишенний Володимир, Габуда Віктор.

Категорія: баскетбол | Переглядів: 1974 | Додав: mannam | Рейтинг: 5.0/1