MENU
Головна » 2019 » Березень » 24 » Чемпіонат району з баскетболу 3х3
22:01
Чемпіонат району з баскетболу 3х3

Розвиток сучасного спорту породжує нові нетрадиційні види .Так,за останні п'ятнадцять років на території незалежної України набирає популярність баскетбол 3х3 Він відрізняється від класичного баскетболу тим, що у грі приймають участь дві команди по чотири гравці у кожній (три грають, один запасний); майданчик менший у два рази, один кошик замість двох. Баскетбол 3х3 відрізняється більш жорстким характером гри за рахунок швидкоплинності подій (лише один період у 10 хвилин та 12 секунд на кожну атаку) , але не поступається популярністю класичному баскетболові.

От і у нас на монастирищині баскетбол 3х3 з року в рік стає все більш популярним серед школярів. Уже третій рік поспіль відбуваються районні змагання з баскетболу 3х3. Не став винятком і цей рік. Цьогоріч у змаганнях взяли участь чотири баскетбольних команди 3х3 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів (Ковалівка, Горожанка, Монастириська, Високе) та команда Коропецького ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою. Змагання проводились за коловою системою. Вигравши всі поєдинки, команда юнаків Монастириської ЗОШ виборола перше місце, друга сходинка п’єдесталу за ліцеїстами, бронзові нагороди здобули висоцькі школярі. Команда переможець була нагороджена кубком від Монастириської ДЮСШ та грамотою від районного відділу освіти,молоді та спорту, призери були нагороджені грамотами районного відділу освіти, молоді та спорту.

Категорія: баскетбол | Переглядів: 1034 | Додав: mannam | Рейтинг: 0.0/0