MENU
Головна » 2019 » Березень » 26 » І знову срібло!
23:00
І знову срібло!

26 березня 2019 року в м. Тернополі у спортивному залі ЗОШ № 29, відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, в залік ХХІІІ ігор учнівської молоді. У змаганнях брало участь 12 команд. Учасники були поділені на три підгрупи по чотири команди. Честь нашого району та новоствореної ОТГ випала захищати вихованцям Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможцям районних змагань. Наша команда змагалась у групі разом з однолітками: Зборова, Збаража, Кременця. Не зазнавши жодної поразки та набравши максимальну кількість очок, монастирські юнаки потрапили до фіналу разом з командами Тернополя та Гусятинського району, котрі здобули перемоги у своїх групах. Перемігши команду гусятинського району, монастирищани знову зійшлися, як і у минулому році, у фінальному двобої з тернопільською командою. Цікава, захоплююча гра зібрала багато глядачів та уболівальників у спортивному залі ЗОШ № 29, але нашим юнакам знову не вдалося здолати тернопільських стрітболістів, здобувши, у підсумку, і у цьому році срібні медалі змагань.

Категорія: баскетбол | Переглядів: 1322 | Додав: mannam | Рейтинг: 3.5/2