MENU
Головна » 2018 » Березень » 27 » Срібні призери з баскетболу 3х3
21:49
Срібні призери з баскетболу 3х3

Ставши переможцями районних змагань з баскетболу 3х3, команда Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів захищала сьогодні, 27 березня, честь школи та району на обласному етапі змагань серед загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільщини.

У цих змаганнях взяло участь 10 команд. Команди були розподілені на дві групи, по п’ять колективів у кожній. За вихід до фінальної частини у нашій групі боролись команди Зборова, Підволочиська, Бучача, Почаєва. Вигравши всі поєдинки наші юнаки посіли першу сходинку у своїй підгрупі та вийшли до фіналу чотирьох. Крім нашої команди туди потрапили команди Тернополя, Гусятина, Зборова. Програвши тільки тернопільським баскетболістам, наші хлопці посіли другу сходинку у турнірній таблиці та завоювали срібні нагороди чемпіонату області з баскетболу 3х3. Призери змагань були нагороджені медалями та грамотами. Вітаю нашу монастирську молодь з вдалим виступом на змаганнях такого рівня.

Категорія: баскетбол | Переглядів: 1628 | Додав: mannam | Рейтинг: 0.0/0